Get Adobe Flash player

 Absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu

 

1991

Bacajewska Iwona, Bednarz Katarzyna, Boguszewska Iwona, Burczak Nina, Czajkowski Grzegorz, Dołhasz Bartosz, Górski Szymon, Ilnicki Waldemar, Jańczyk Małgorzata, Jędrzejczak Magdalena, Kaczor Krzysztof, Kamizelich Krzysztof, Kiełtyka Przemysław. Kucharski Piotr, Kuta Bartosz, Maciejowska Dorota, Leszczyńska Małgorzata, Mazurkiewicz Joanna, Mosur Sylwia, Nowakowski Marcin, Ochman Bartosz, Reczka Barbara, Rybarczyk Anna, Sorokowski Aleksander, Stadnik Wojciech, Szafrańska Ewa, Fastnacht – Stupnicki Piotr, Szpyt Joanna, Trzyszka Tomasz, Wilejto Izabela, Zaremba Katarzyna, Żabczuk Justyna

 

1992

Ambroziak Sławomir, Benedyktowicz Agnieszka, Bogdan Jolanta, Buczkowska Małgorzata, Cybulski Artur, Czarnecka Edyta, Dąbrowska Joanna, Duliniec Dariusz, Duszyńska Karina, Foremska Agnieszka, Gabryel Marzena, Gałoń Katarzyna, Hajduk Daria, Jarząbek Katarzyna, Kiełbasa Małgorzata, Klimek Iwona, Kowal Ewelina, Krzeczkowska Małgorzata, Lech Jarosław, Maryniak Ewa, Młynarczyk Grażyna, Mazur Jolanta, Mucha Joanna, Pniewska Elżbieta, Raczyński Mariusz, Robak Robert, Rasochacki Rafał, Rusek Monika, Rychtowska Justyna, Siuda Alicja, Smolak Konrad, Strzelbicka Agata, Szpyrka Gabriela, Ziemiańska Aneta, Żołyński Krzysztof

 

1993

Bogdał Małgorzata, Buchowiecka Renata, Cieślak Jerzy, Curzytek Arkadiusz, Demska Agnieszka, Didyk Marta, Dubiel Anna, Dziwak Magdalena, Famulska Agnieszka, Kaleta Urszula, Klin Monika, Kopij Tomasz, Kordus Anna, Kozłowski Aleksander, Krypel Jolanta, Krzywoszański Łukasz, Kucharska Lucyna, Kulińska Agnieszka, Loranc Joanna, Maciejowski Krzysztof, Madej Agnieszka, Małojło Marta, Muszczyńska Dorota, Palczewska Renata, Pękalska Ewa, Piątkowski Andrzej, Rudolf Dorota, Rusinek Szymon, Szubert Maciej, Wiśniewski Radosław, Zacharewicz Tomasz, Zawierucha Krzysztof, Sokół Maksymilian

 

1994

klasa IV A

Bobowska Magdalena, Borla Anita, Cicharska Beata, Czochrowska Magdalena, Czuczwara Anna, Długa Małgorzata, Drezner Anna, Dziwak Katarzyna, Garczyńska Katarzyna, Jasiczek Joanna, Kaftan Monika, Kunysz Sylwia, Masierak Sylwia, Mendel Ewa, Oleksa Grażyna, Partyka Joanna, Pietruniak Aneta, Rębacz Agnieszka, Rosner Małgorzata, Rosińska Elżbieta, Rzeczkowska Anna, Sawicka Anna, Somiak Beata, Stachera Katarzyna, Szydłowska Agnieszka, Wartak Katarzyna, Wasita Katarzyna, Więcław Agnieszka, Worożańska Agnieszka, Wybult Agnieszka

 

klasa IV B

Bartmański Piotr, Bień Iwona, Bobeł Agata, Broniec Magdalena, Bubak Piotr, Cegielska Agnieszka, Dębska Małgorzata, Duliniec Tomasz, Gawlik Katarzyna, Hajduk Marcin, Jabłoński Jarosław, Jarych Dominik, Jasiński Tomasz, Kłaczek Magdalena, Konarski Adam, Kopczyk Marcin, Krajewska Celina, Krawczyk Joanna, Kruczkowska Ewa, Kubów Katarzyna, Mazur Mateusz, Mazurkiewicz Agnieszka, Merkel Tomasz, Młynarczyk Mirosław, Pasionek Krzysztof, Perec Agnieszka, Podborączyńska Magdalena, Roman Elżbieta, Romanowicz Ewa, Rosochacka Katarzyna, Szczucki Łukasz, Świtała Joanna, Tymków Mariusz, Wróbel Marcin, Zieliński Rafał

 

1995

klasa IV A

Ambroziak Małgorzata, Arciszewska Jowita, Barcik Iwona, Dutkiewicz Anna, Czajkowska Agnieszka, Gieża Elżbieta, Górna Justyna, Ilów Anna, Jabłońska Izabela, Kurek Izabela, Kuta Monika, Łuczyk Joanna, Łyczkowska Katarzyna, Lulewicz Katarzyna, Małota Aneta, Pempuś Adriana, Rodolf Izabela, Solska Magdalena, Stolarczyk Anna, Uchańska Katarzyna, Żólkiewska Elżbieta,

 

klasa IV B

Andrzejewski Marek, Bernacki Rafał, Bobeł Bartosz, Dębski Marcin, Drezner Magdalena, Drożdżowska Dagmara, Elszkowski Piotr, Hawrot Magdalena, Jarząbek Hanna, Kulawinek Urszula, Leonkiewicz Rafał, Leszczyńska Katarzyna, Łątka Jarosław, Meketiuk Tomasz, Michalczak Magdalena, Mihułka Urszula, Nowicka Danuta, Nowicka Elżbieta, Podgórska Iwona, Silarska Alina, Siłka Joanna, Szczucki Rafał, Szklarz Jakub, Szypowska Agata, Świrski Maciej, Traka Renata, Wilk Marcin, Zawadzka Magdalena, Zawadzki Damian

 

klasa IV C

Antoszczyszyn Renata, Burczak Urban, Car Dominika, Cierpiał Magdalena, Czekajło Weronika, Drobniak Paweł, Droździk Janusz, Dudzik Izabela, Gąsieniec Światosław, Górski Marcin, Górnicka Marta, Halama Katarzyna, Jandziak Tomasz, Kaczmarczyk Agata, Kijański Konrad, Kielman Agnieszka, Konarski Dawid, Kornat Agnieszka, Kuc Monika, Kusiak Grzegorz, Łobodziec Marcin, Miller Andrzej, Mordka Tomasz, Nowak Izabela, Nowicki Piotr, Ochal Małgorzata, Socha Łukasz, Szczurek Magdalena, Szpyrka Dorota, Szpineta Anna, Świnicki Jakub, Wysocka Aleksandra

 

1996

klasa IV A

Bednarczyk Joanna, Beśka Renata, Głud Radosław, Grochowska Iwona, Grzeszczuk Ewa, Guszpit Sylwia, Kafel Joanna, Kasperska Anna, Kowal Tomasz, Krawczyk Krzysztof, Łątka Joanna, Majchrowska Małgorzata, Mielnik Daria, Misiewicz Piotr, Mróz Joanna, Oborska Katarzyna, Omelan Grzegorz, Podborączyńska Edyta, Sikora Monika, Świda Damian, Uryga Agnieszka, Worożański Sebastian, Jurdzińska Aleksandra, Pniewska Marzena

 

klasa IV B

Balicka Izabela, Beniusa Ewa, Boberska Cecylia, Dyrcz Monika, Dzikowska Anna, Giżycka Joanna, Gorajczyk Małgorzata, Guszpit Aleksandra, Ilów Katarzyna, Jurkiewicz Sylwia, Kiełkiewicz Wioletta, Kowalska Aldona, Kozłowska Joanna, Krzyszczuk Justyna, Krzywa Agnieszka, Kulpa Anna, Lemieszczak Agnieszka, Majecka Wioletta, Piszczek Diana, Podhalicz Iwona, Przybył Magdalena, Robak Agnieszka, Majecka Wioletta, Piszczek Diana, Podhalicz Iwona, Przybył Magdalena, Robak Agnieszka, Szewc Magdalena, Wasilewska Monika, Włosek Katarzyna, Wojteczek Sylwia, Zborowska Joanna

 

klasa IV C

Borowski Bartłomiej, Dudek Julita, Granatowska Marta, Kłoda Jarosław, Komasa Barbara, Kończyło Bartłomiej, Kazłowska Daria, Krawczyk Anna, Lisiecka Joanna, Łabiak Agnieszka, Mączko Damian, Podhalicz Ewelina, Polak Tomasz, Pryjda Małgorzata, Rowińska Joanna, Sekutowski Marcin, Sieniawska Barbara, Stankiewicz Aleksandra, Szafrańska Karina, Szpara Łukasz, Ściślak Marcin, Trzyszka Grzegorz, Wojtaszek Michał, Zabłocki Marcin, Zięba Jacek, Żabczuk Marek

 

1997

klasa IV A

Antonowicz Monika, Burczak Olimpia, Czubak Aneta, Jaszczyszyn Joanna, Konarska Marta, Konefał Katarzyna, Kornat Monika, Kowalska Edyta, Kuc Agnieszka, Łużna Marta, Milewska Agata, Nowacka Magdalena, Parzonka Małgorzata, Poprawa Renata, Sawicka Barbara, Sydor Monika, Świnicka Marta, Tymków Magdalena, Weber Iwona, Widzyk Justyna, Ziobrowska Aleksandra

 

klasa IV B

Adamczak Anna, Chłopaś Sławomir, Galicka Katarzyna, Greniuch Joanna, Gruszka Agnieszka, Hrynczyszyn Piotr, Jesionek Adam, Kantor Sylwia, Kopaniecka Sylwia, Krzak Marcin, Kusiak Aleksander, Marcinkowska Ewa, Nocula Jarosław, Pociecha Jacek, Puszczewicz Magdalena, Stręg Katarzyna, Szpajcher Małgorzata, Świętalski Paweł, Zawada Sylwia, Ziemczonek Piotr, Żmudzińska Beata,

 

klasa IV C

Bartmański Wojciech, Benderska Joanna, Bratkowski Marek, Dorociak Marcin, Dowiat Daria, Dudek Anna, Duszeńko Ewelina, Dutkiewicz Aleksandra, Foremski Paweł, Ilnicki Janusz, Jandziak Piotr, Kaszub Wojciech, Klosa Tomasz, Korzydło Elżbieta, Krzyśko Katarzyna, Kujawiński Dawid, Lewicki Mariusz, Makowski Dawid, Małojło Małgorzata, Michalczak Izabela, Nadachowska Elżbieta, Ogonek Stefan, Pantalewicz Adriana, Salak Magdalena, Sochanik Rafał, Sorokowski Rafał, Strańska Katarzyna, Wartak Maciej, Wilczyński Jakub, Wybraniec Izabela

 

klasa IV D

Gackowska Katarzyna, Kruk Wioletta, Legieżyńska Dorota, Mazgaj Karina, Nowak Małgorzata, Pełechata Ewa, Raczyńska Gabriela, Sewioło Beata, Strona Iwona, Szeląg Sylwia, Troczyńska Małgorzata, Wągrowska Aleksandra, Więczaszek Joanna, Slowik Agnieszka

 

1998

klasa IV A

Borowska Katarzyna, Gregorasz Marta, Kaczmarczyk Edyta, Kadłubowska Aleksandra, Kochanowska Agnieszka, Koksanowicz Kornelia, Kukla Agata, Lubaszczuk Monika, Lubojemska Barbara, Łoś Aleksandra, Orlof Dominika, Ostrowska Katarzyna, Smolana Marta, Spychalska Adriana, Stadnik Aneta, Trojan Jolanta, Tuńska Anna, Zimna Katarzyna, Żabicka Joanna, Jędrzejczak Anita

 

klasa IV B

Bacza Barbara, Baran Dorota, Buczko Katarzyna, Czubryt Piotr, Czulak Aldona, Delkowska Agata, Dominik Przemysław, Drezner Jolanta, Dyl Marta, Flis Justyna, Gawlik Alicja, Habrych Anna, Janik Artur, Jaworski Marcin, Kirsz Agnieszka, Klimko Jakub, Kowalczuk Joanna, Kubies Sebastian, Madejski Bartosz, Medyk Bogumiła, Mórawski Marcin, Owczarek Agnieszka, Ósmy Artur, Roguska Jolanta, Rudzki Arkadiusz, Szczeblewska Izabela, Trzaskowski Marek, Uryga Przemysław, Wspaniały Adam

 

klasa IV C

Brzozowiec Beata, Garczyński Grzegorz, Bogdański Daniel, Landwójtowicz Sebastian, Nowakowska Monika, Bajcer Wioletta, Chorążyczewska Agata, Domżalski Mikołaj, Gil Remigiusz, Gontarek Aleksandra, Jamny Maciej, Głud Dominik, Krzemowska Katarzyna, Lenarczyk Marcin, Łuszczak Anna, Mańka Agnieszka, Meketiuk Wojciech, Nowak Mariusz, Nowosielski Wojciech, Papst Melania, Puszczewicz Agnieszka, Remisz Halina, Rutkowski Michał, Rynkiewicz Katarzyna, Skrobot Marzena, Szymański Grzegorz, Wąsowski Marek, Więczaszek Agnieszka, Wolańska Aleksandra, Zając Agnieszka

 

klasa IV D

Bęben Mariusz, Bęben Michał, Borecka Agnieszka, Brycki Grzegorz, Chliszcz Aldona, Czechowska Anna, Garncarek Beata, Kamiński Michał, Kaźmierczak Marcin, Kendzia Aleksandra, Klimek Iwona, Krawczyk Małgorzata, Krzyszczuk Przemysław, Kubik Krzysztof, Kulczycka Aleksandra, Lewosz Anna, Mosiołek Patrycja, Ofmańska Anna, Pałys Henryk, Pasternak Olimpia, Podhalicz Szymon, Pyka Izabela, Pyrzyk Magdalena, Rębacz Jacek, Szczupał Katarzyna, Wróbel Przemysław, Zieliński Łukasz, Zwierzyńska Anna

 

1999

klasa IV A

Luby Magdalena, Salak Anna, Weber Beata, Wolniak Przemysław, Czochrowska Małgorzata, Czuj Karolina, Górka Anna, Kroczak Ewelina, Krzyśków Agnieszka, Lech Liliana, Łukaszyńska Małgorzata, Michalik Joanna, Mrozińska Małgorzata, Mróz Agata, Muszańska Aleksandra, Mycko Katarzyna, Oliwa Ilona, Puciłowska Elżbieta, Pukalska Marzena, Rutowicz Paulina, Stawicka Urszula, Urban Anna, Warchał Agata, Wasita Justyna

 

klasa IV B

Biernat Aneta, Boryk Marta, Ceglarek Adriana, Chojnacki Paweł, Delkowska Małgorzata, Drozd Joanna, Domonik Jarosław, Filipek Tomasz, Górnicki Marcin, Grubiak Joanna, Kasperska Justyna, Kawecka Dorota, Konieczny Bartłomiej, Kuchta Joanna, Kuczek Katarzyna, Lewicka Joanna, Malec Łukasz, Mrozek Magdalena, Szkoda Marta, Szpara Marek, Sztaf Iwona, Sztandera Monika

 

klasa IV C

Broniec Piotr, Czerwiński Paweł, Derkowski Łukasz, Derszeń Bartosz, Domański Paweł, Dworzecka Elżbieta, Fomicz Łukasz, Gontarek Magdalena, Jarynowska Anna, Kaczan Małgorzata, Karaszewski Wojciech, Pasternak Joanna, Pniewska Magdalena, Podgórska Bianka, Polak Grażyna, Polan Marta, Posyniak Marta, Prajs Anna, Sidorowicz Tomasz, Szpajcher Teresa, Wiewióra Tomasz, Wiśniewski Ireneusz, Włodarczyk Przemysław, Wójcik Barbara, Czarnecka Joanna

 

klasa IV D

Dziewierski Bartosz, Gęsiarz Konrad , Ilnicka Aleksandra, Jeżewski Piotr, Juszczak Lechosław, Kaczor Patrycja, Konarska Izabela, Kończyło Michał, Krzywoszańska Aleksandra, Kuna Krzysztof, Kuźdub Łukasz, Lipińska Monika, Majkowska Justyna, Maternowska Iwona, Mentek Liliana, Nowicki Marcin, Nowosad Żaneta, Perec Sławomir, Piętowska Marta, Rudnicki Grzegorz, Rupental Jolanta, Serwadczak Piotr, Sochanik Łukasz, Sowula Ewa, Szymczyk Anna, Śliwińska Krystyna, Tokarska Ewelina, Trzonkowski Wojciech, Wieczorek Ewelina, Woźniak Paweł

 

2000

klasa IV A

Bahrynowski Tomasz, Boberski Grzegorz, Chmal Krzysztof, Czaplicka Anna, Derkowski Michał, Drozd Marek, Greber Marcin, Hawrot Tomasz, Hofman Ewelina, Howsa Agnieszka, Jakubowski Marcin, Jasiński Paweł, Kafel Bartosz, Kic Tomasz, Kotwis Maja, Kołodziejczyk Wiesław, Krzemowski Sebastian, Kubiak Agnieszka, Kuczek Krzysztof, Kupis Małgorzata, Majdańska Beata, Milian Magda, Ogonek Alicja, Piróg Kamila, Pocentek Piotr, Pustuła Maciej, Sadłoń Jędrzej, Sadowska Izabela, Stolarczyk Katarzyna, Szymańska Wioletta, Tracz Kamil, Włodek Anna, Wróblewski Wojciech

 

klasa IV B

Bednarska Joanna, Bęben Paweł, Bień Szymon, Bobrowska Emilia, Boczkowska Katarzyna, Brożyna Paweł, Fedorów Filip, Furmanek Sandra, Hablutzel Marta, Hawryluk Marcin, Jachec Sebastian, Jarząbek Agnieszka, Kaszub Alicja, Kaźmierczak Bartosz, Kendzia Joanna, Kęszycka Magdalena, Klichta Luiza, Kłaczek Jakub, Kołodziejczyk Marcin, Konstanciuk Katarzyna, Kozłowska Anna, Kozłowski Tomasz, Kraśnikiewicz Anna, Mikołajczyk Jarosław, Morawska Agata, Moszkowski Maciej, Nakonieczny Maciej, Nowicka Anna, Paprotny Piotr, Przewoźna Magdalena, Skroban Jarosław, Trzonkowski Jędrzej, Wesołowski Marek, Zoń Joanna

 

klasa IV C

Bonar Ksenia, Brańczyk Adriana, Ciąglewicz Marzena, Czajkowska Ewelina, Dyrbusz Małgorzata, Galant Marta, Gola Grzegorz, Gregorasz Małgorzata, Jantoń Małgorzata, Juzyk Kamila, Kogut Angelika, Kowalska Aneta, Kozłowska Agata, Kruczek Magdalena, Krzywińska Anna, Mandra Krystian, Marciniak Ewa, Młynarska Renata, Mycer Joanna, Ochal Marta, Pietrzak Anna, Pociecha Sabina, Prorok Agnieszka, Prus Marta, Ptak Renata, Serwadczak Joanna, Stolarz Anna, Strzelczyk Iwona, Szypowska Monika, Tomczyk Iwona, Wiatrak Justyna, Wiktorowicz Agnieszka, Zabłocka Monika, Zakowicz Jolanta, Zarosa Justyna, Karaś Katarzyna, Zwolińska Anna

 

2001

klasa IV A

Barańska Agnieszka, Bardoń Joanna, Bernacka Adriana, Cieślak Katarzyna, Dobryduch Aleksandra, Drozd Barbara, Hoculewska Anna, Jantoń Anna, Kirsz Izabela, Kłyż Renata, Kozłowska Anna, Kozłowska Joanna, Łoś Justyna, Mazur Adriana, Pater Małgorzata, Prigorajew Iwona, Pyrek Andrzej, Raczkowska Katarzyna, Świnicka Karolina, Wasilewska Justyna, Wolak Dorota, Ziobrowska Paulina.

 

klasa IV B

Beśka Berenika, Biernasiak Łukasz, Bojnowska Kamila, Cierpiał Diana, Dudek Katarzyna, Gabruk Michał, Halama Maja, Jakubowicz Artur, Jamróz Agnieszka, Jasiński Paweł, Kaczmarek Magdalena, Kampa Katarzyna, Kopczuk Marta, Misztal Piotr, Olszewski Bartosz, Piotrowiak Tomasz, Sadowski Michał, Spychalski Remigiusz, Stabrawa Edyta, Szczepaniak Marek, Szymańska Dorota, Urbanowicz Anna, Zybura Michał.

 

klasa IV C

Armański Dominik, Czerwińska Agnieszka, Fornal Aleksandra, Fuks Paweł, Garncarek Grzegorz, Kowalska Magdalena, Kramek Agnieszka, Lisowiec Agnieszka, Łukaszów Katarzyna, Łukaszów Michał, Makowska Maja, Mazurkiewicz Grzegorz, Mroczek Krzysztof, Piaszczyńska Anna, Polecińska Agata, Pustowar Marcin, Rewerski Marcin, Silarski Tomasz, Szklarz Łukasz, Szymczyk Barbara, Wojtyła Anna, Wróblewski Maciej, Zabłocki Wojciech.

 

klasa IV D

Bielańska Małgorzata, Biliński Robert, Bobójć Katarzyna, Boberska Mariola, Borowska Magda, Budzyn Dawid, Chojnacki Łukasz, Chomaniec Anna, Figas Edyta, Gonciarz Karolina, Haupa Krzysztof, Iwasieczko Barbara, Jermak Krzysztof, Kawecki Paweł, Malawska Marta, Michałek Bartosz, Moszkowski Piotr, Mularz Marta, Pasionek Paulina, Pietrusa Piotr, Piotrowski Robert, Plutarski Michał, Romanowski Jakub, Szkolnicka Beata, Szuman Kamila, Urbański Sebastian, Wilczyńska Monika, Wiśniewski Robert, Zalewski Daniel.

 

2002

klasa IV A

Abel Monika, Baran Anna, Baltro Beata, Bigos Katarzyna, Budzyn Małgorzata, Czajda Łukasz, Dębska Agata, Drewniak Stanisława, Figlarska Kamila, Filipecka Ewelina, Franczak Łukasz, Golis Joanna, Grabiński Karol, Grzywna Agnieszka, Hajdyła Anna, Kałwak Marta, Kownacki Grzegorz, Kozoświst Kamil, Krówczyński Grzegorz, Łozowicki Andrzej, Mandat Ilona, Masierak Weronika, Maszewska Kamila, Michalska Jagoda, Misztal Piotr, Piszczulin Lena, Senftleben Marcin, Sewruk Halina, Strzelczyk Joanna, Szefler Maria, Szpyt Aleksandra, Tokarska Marta, Wawryk Krzysztof, Woroszczuk Anna, Zapotoczna Agnieszka

 

klasa IV B

Baranowski Łukasz, Biernat Marta, Bobowski Michał, Bobrowska Honorata, Cierpisz Aleksandra, Fąferko Marcin, Filipowski Paweł, Fomicz Katarzyna, Głowacka Justyna, Górnicka Barbara, Iwanicka Magdalena, Jędrzejak Agnieszka, Kaczan Aleksandra, Klimko Jacek, Kozłowska Alicja, Kozłowska Elżbieta, Krzysztofek Aleksandra, Krzyśków Arkadiusz, Kubiak Tomasz, Kuwa Elżbieta, Malak Marta, Małecka Magdalena, Mazur Katarzyna, Michalik Aleksandra, Mroziewicz Michał, Ptak Julia, Pudlak Izabela, Serwadczak Piotr, Sidor Agnieszka, Sobolewska Klaudia, Szczepańska Ewelina, Szetelnicka Ewelina, Walasek Marta, Węgliński Dawid, Wolański Marcin, Zygmanowska Kamila

 

klasa IVC

Bednarz Diana, Błaszczak Ewelina, Bogdan Maciej, Borecki Michał, Chmielewska Aneta, Czopek Kamila, Friedmann Magdalena, Gandera Karol, Jackowiak Joanna, Jasińska Anna, Jaślan Bożena, Jurkiewicz Małgorzata, Kotecka Agata, Kotecka Małgorzata, Korzus Łukasz, Kujawińska Justyna, Kuta Joanna, Kwiatkowska Agata, Małkus Jakub, Marszałek Agnieszka, Mendel Anna, Mosoń Łukasz, Nawrocka Karolina, Pietrzak Agnieszka, Soluch Joanna, Sztandera Małgorzata, Tadrała Artur,Tomaszkiewicz Anna, Wojtkowska Joanna,Wolak Marcin, Załugowicz Magdalena, Zawisza Magdalena, Zalewak Bartłomiej, Wanat Krzysztof

 

klasa IV D

Błachut Sylwia, Bobójć Katarzyna,Doskocz Dominika , Doskocz Maciej, Dzik Marta, Fiedor Jarosław, Frencel Grzegorz, Gąsiorowska Justyna, Giemzik Paweł, Gierula Bartosz,Grądowy Wojciech, Grucela Karina, Jachniewicz Adam, Jarczok Tomasz, Kasperska Marta, Klimek Klaudia, Kruczek Agata, Maniewska Urszula, Mączyńska Magdalena, Owsińska Katarzyna, Pawlińska Anna, Piwowarczyk Agnieszka, Prozorowicz Aleksandra, Pulit Bartosz, Pustelnik Kamila, Rosińska Teresa, Sidorowicz Katarzyna, Stadnik Edyta, Szpak Karolina, Tokarz Sylwia, Widzyk Jakub, Woźny Krzysztof, Zabłocka Agnieszka, Zamasz Adrianna, Zapolska Anna

 

2003

klasa IVa

Bączek Marta, Berdychowska Beata, Bider Sylwia, Biegańska Aleksandra, Bilińska Ewa, Bronowska Agnieszka, Brzezińska Edyta, Bucyk Dawid, Dołhańczuk Milena, Gołębiowska Małorzata, Górzyńska Bianka, Grzyb Piotr, Jabłoński Mariusz, Kaczmar Katarzyna, Kaczmarek Wojciech, Kontny Łukasz, Leśkiewicz Monika, Łukaszów Paweł, Łysanowicz Joanna, Makos Anna, Michałek Maciej, Mykita Małgorzata, Nowicki Wacław, Orłowski Piotr, Podgórny Adrian, Polan Anna, Posyniak Anna, Rabiega Magdalena, Romanowski Piotr, Sobolewska Katarzyna, Szczepaniak Agnieszka, Szczęsna Magda, Wirga Magdalena,Wolański Mariusz, Wróblewska Justyna, Żak Agnieszka

 

klasa IV B

Błachut Maciej, Bogdan Monika, Boryń Elżbieta, Czajkowski Jakub, Dziekan Andrzej, Frankiewicz Karolina, Gądek Marcin, Głowacka Karina, Gnap Ewelina, Grocholska Justyna, Hudziak Artur, Jesri Linda, Kaczmarek Paweł, Kendzia Katarzyna, Kłębicka Hanna, Kotwis Andrzej, Kubiak Wojciech, Kukuła Małgorzata, Kurpiel Alicja, Lipiński Kamil, Marszałek Arkadiusz, Mitka Agnieszka, Prokop Kamil, Puszczewicz Kamil, Rajtar Robert, Rupa Mariola, Sobczyk Małgorzata, Suzanowicz Michał, Szlosek Dorota, Świnicki Maciej, Telecka Dominika, Wiewióra Piotr, Wolańska Magdalena, Wołoszyn Aleksandra, Zawieja Zofia

 

klasa IV C

Bacza Magdalena, Banyś Katarzyna, Bartczak Weronika, Bednarz Eunika, Chmielewski Piotr, Czarnecki Andrzej, Galicka Izabela, Gęsiarz Marcin, Ilnicka Magdalena, Janowski Łukasz, Jarosz Joanna, Kania Paweł, Kawiak Agnieszka, Kic Jarosław, Kowalik Rafał, Kozłowska Renata, Krzyżak Arleta, Ławreniuk Krystian, Łukaszów Monika, Niedziela Paulina, Niedźwiedź Aleksandra, Pawluk Katarzyna, Pietrzak Tomasz, Preis Katarzyna, Puszczewicz Anna, Różański Tomasz, Ruchlewicz Anna, Sikora Sławomir, Stańco Joanna, Stefaniak Dorota, Stępniak Magdalena, Woroszczuk Tomasz, Zajączkowska Olga, Zięba Wojciech, Wanowska Agata

 

klasa IV D

Bachryj Mateusz, Baś Ewelina, Baurski Łukasz, Boczkowska Marzena, Bykowska Sylwia, Chmiel Jakub, Galant Agnieszka, Gogół Anna, Husar Adam, Kobacka Anita, Kobacki Łukasz, Kozłowska Iwona, Krzykowska Anna, Mazurkiewicz Krzysztof, Oleksiewicz Patryk, Pacholarz Dawid, Popowski Jakub Spiros, Rojek Paweł, Sajdak Joanna, Stanoszek Katarzyna, Stelmach Piotr, Sulikowska Sylwia, Szadorska Anna, Szelech Ewa, Warchał Łukasz, Wilczyński Michał, Woźniak Daniel, Wypych Marzena, Wyrwas Bartosz, Zarosa Małgorzata, Żołyńska Katarzyna, Żółtańska Justyna

 

klasa IV E

Balicka Anna, Bzdęga Ewa, Dulko Joanna, Dzik Małgorzata, Faltyński Tomasz, Florków Aleksandra, Gajek Katarzyna, Gąsiorowski Łukasz, Gołecka Sabina, Guszpit Emilian, Hablutzel Ewelina, Jaroch Daria, Kaczmarczyk Anna, Krawczyk Maciej, Kwiatkowski Michał, Lachowicz Karol, Lasota Magdalena, Łoś Aleksandra, Machowska Aneta, Markowski Bartosz, Mojak Błażej, Mordal Tomasz, Ogrodnik Paweł, Opioła Grzegorz, Ożarowska Patrycja, Pęcherska Marta, Pietraszewski Mateusz, Piotrowska Anna, Przymuszała Tomasz, Sandurski Przemysław, Sobczyk Katarzyna. Soboń Paweł, Stręg Anna, Ślusarczyk Agnieszka, Wierzbicki Grzegorz, Wojnarowska Justyna, Wojtkiewicz Sławomir, Wysocki Przemysław

 

2004

klasa IVA

Achmadijewa Elmira, Baranowska Kaja, Budzan Izabela, Cios Marzena, Ferenc Marta, Grancarz Marta, Habrych Dawid, Ilnicka Marta, Jasiewicz Ludmiła, Jędrzejczak Karolina, Kielian Rafał, Kołyga Krzysztof, Kotarska Anna, Kowalczyk Paweł, Kucek Paweł, Lubczyńska Ludmiła, Meller Monika, Michułka Bartosz, Oratyńska Justyna, Pierz Katarzyna, Piotrowiak Łukasz, Rusiecka Anna, Smolińska Ewelina, Sajdak Joanna, Stefaniszyn Kacper, Stochnij Karol, Szkolnicka Anna, Świstak Maciej, Ustrzycka Marta, Zimna Anna

 

klasa IV B

Balicka Kamila, Chmielewski Maciej, Chomaniec Maja, Domańska Anna, Drozd Grzegorz, Drozd Michał, Flekiej Aleksandra, Głowacki Bartosz, Kadłubowski Łukasz, Kędra Agnieszka, Kołodziejczyk Sebastian, Kowalkowski Marcin, Krzesińska Karolina, Lasota Joanna, Lisowiec Jarosław, Łaciak Krzysztof, Łapińska Ewa, Mackiewicz Radosław, Malec Bartosz, Malec Karolina, Myślińska Monika, Niesłuchowska Justyna, Nowacki Przemysław, Oestreicher Krzysztof, Płociniczak Łukasz, Polaczek Aleksandra, Rainczak Kinga, Skorochoda Anna, Sowula Marta, Szczepańska Malwina, Tomczuk Kamila, Tyburczy Bartosz, Walasek Aneta, Wawrzyniak Ewelina, Wojas Małgorzata, Zarankiewicz Tomasz, Żuratyński Przemysław

 

klasa IV C

Augustyniak Sandra, Banik Arkadiusz, Barańska Urszula, Bartosz Tomasz, Bednarz Sara, Blumicz Małgorzata, Chruń Natalia, Cichoń Andrzej, Ciechanowska Ewelina, Gieża Dawid, Godzisz Kinga, Hamik Łukasz, Hawrylów Agnieszka, Jasińska Marta, Kania Elżbieta, Kopyt Mikołaj, Kozłowska Monika, Kruk Kamila, Kucharczyk Bartosz, Litwiński Łukasz, Mandra Dawid, Niedźwiedź Krzysztof, Świechowski Mateusz, Świetlicka Monika, Urban Małgorzata, Wiśniewski Mateusz, Wróblewski Jakub, Zając Aleksander, Zdanowicz Karolina

 

klasa IV D

Adamowski Artur, Baczyńska Marta, Besz Agnieszka, Błoniarczyk Małgorzata, Czykieta Elżbieta, Gronowska Agnieszka, Gwizdalska Justyna, Jakubowska Marta, Jaworski Łukasz, Kopyt Łukasz, Kotowicz Karolina, Kramek Agnieszka, Kujawiński Damian, Marciniak Maria, Maszewski Paweł, Mitas Marlena, Oleś Joanna, Orzycki Grzegorz, Piszczek Ewelina, Plutarski Tomasz, Pogórski Łukasz, Pyrzyk Dominika, Rogalska Marlena, Rosiński Łukasz, Rybacka Marta, Rybacki Mieszko, Rzeszut Piotr, Skoneczna Renata, Terlecka Aleksandra, Worożański Piotr

 

klasa IV E

Augustyniak Anna, Batóg Damian, Burzyńska Monika, Czajda Katarzyna, Dębosz Janusz, Drewniak Joanna, Faltyńska Monika, Jamna Aleksandra, Jurkiewicz Bogumił, Kachniarz Magdalena, Kućmierz Piotr , Lepert Agnieszka, Loster Bartosz, Marciniak Bartłomiej, Miksza Aleksandra, Mokrzyczak Ewa, Nowak Katarzyna, Nowak Rafał, Ogrodnik Marcin, Piwowar Katarzyna, Piwowarczyk Krzysztof, Pluta Paweł, Preis Ewelina, Rewerska Malwina, Salak Joanna, Stadnik Justyna, Szczygieł Wioleta, Szkudniewski Krzysztof, Urbanik Agata, Wesołowska Renata, Załugowicz Adam, Żygadło Katarzyna

 

klasa IV F

Baran Marta, Bednarska Magdalena, Bereś Beata, Besiuk Anna, Błaszkiewicz Izabela, Fotorygo Anna, Garncarczyk Joanna, Gniewczyńska Magdalena, Górnicki Mateusz, Jackowiak Agnieszka, Kramarz Magdalena, Kwiatkowski Paweł, Markowska Justyna, Marut Diana, Mateja Beata, Nidźwiedźcka Anna, Pakuła Piotr, Pilarz Radosław, Piszczek Marzena, Płoskoń Barbara, Pniewska Anna, Prokopowicz Joanna, Rodziński Michał, Serafin Marcela, Sobolewski Przemysław, Śpiewla Marek, Wojtkiewicz Dorota, Wowczyńska Anna, Woźna Ewelina, Zabłocka Ewa

 

2005

klasa III A

Banasiuk Anna, Bogacki Łukasz, Bujak Elżbieta, Gąsiorowski Przemysław, Golda Maciej, Grablewska Małgorzata, Gwozdecka Blanka, Hofman Adam, Jędrzejak Wojciech, Kaczan Justyna, Królikowski Krystian, Linek Ewelina, Marciniak Bartosz, Michalska Monika, Nowak Natalia, Ogorzelec Łukasz, Piotrowska Małgorzata, Romaniec Jagoda, Rzepkiewicz Paweł, Serafińska Ilona, Skarżyńska Katarzyna, Stankiewicz Natalia, Stefaniszyn Marcin, Stochnij Agnieszka, Trzonkowski Michał

 

klasa III B

Adamska Elżbieta, Aidamenbor Diana, Bajkiewicz Łukasz, Biernat Agata, Chłopek Krzysztof, Cichoń Marcin, Cieślak Robert, Dela Katarzyna, Ferdynus Karolina, Fudała Beata, Gajek Bartosz, Gajewska Patrycja, Karwińska Nina, Kołodziejczyk Kinga, Konarski Adam, Krawczyk Justyna, Krzysztofik Marta, Kucia Paweł, Lis Agnieszka, Macierzyńska Joanna, Majerczyk Sabina, Michułka Izabela, Pastuszczak Izabela, Pawluk Anna, Puszczewicz Marcin, Rudyk Elżbieta, Sienkiewicz Marek, Sinkowska Kamila, Stec Paulina, Szkoda Karolina, Wawrzoszek Justyna, Wołkowicz Weronika

 

klasa III C

Bajzert Piotr, Bielecka Justyna, Bogacka Magdalena, Boguska Aleksandra, Borkowski Łukasz, Drążkowska Małgorzata, Duliniec Kamil, Gądek Mateusz, Kampa Michał, Karcz Maciej, Klichta Kacper, Konopko Jakub, Krukowski Michał, Ksiądzyna Michał, Lenart Jacek, Łuczyńska Magdalena, Maciejowska Martyna, Maksymenko Irena, Markowski Paweł, Mela Michał, Oćwieja Magdalena, Polański Remigiusz, Pura Bartosz, Rajtar Rafał, Rosiak Zuzanna, Zborowski Łukasz, Oelke Zbigniew

 

klasa III D

Abel Grzegorz, Bąk Piotr, Brożyna Piotr, Dołhańczuk Małgorzata, Dymitrzak Arkadiusz, Kawiak Karolina, Kononowicz Michał, Książek Paweł, Moskal Natalia, Obodziński Krzysztof, Owczarek Szymon, Leszczyńska Katarzyna, Posyniak Paweł, Raczyński Tomasz, Rogalski Mateusz, Skibiński Radosław, Sobczuk Michał, Socha Katarzyna, Szymański Piotr, Ślifierz Ewelina, Ślusarczyk Ewelina, Tymków Marcin, Wełpa Michał, Wołoszyn Anna, Wójcik Tomasz, Zuzek Mariusz

 

klasa III E

Bednarska Magdalena, Borkowska Alicja, Bykowska Edyta, Eliasz Krystian, Gackowska Dorota, Gola Katarzyna, Guglas Aleksandra, Hojeński Marcin, Hutnik Dorota, Iwańczyk Lidia, Jaskuła Wioleta, Kłonowska Barbara, Marszałek Krzysztof, Matkowska Iwona, Mazurkiewicz Adriana, Mucha Mateusz, Owad Malwina, Piotrowska Justyna, Pluta Tomasz, Rzeźnik Arkadiusz, Sadowski Mateusz, Smoleń Jakub, Sobczak Ewa, Stachura Justyna, Stankowski Tomasz, Winiarska Diana, Zwierzchowska Faustyna

 

klasa III F

Bąkowska Magdalena, Czechowski Bartosz, Forlita Mateusz, Garnczarczyk Diana, Gutwiński Alan, Iwasieczko Justyna, Karaś Monika, Konrad Katarzyna, Kowalczyk Dorota, Kowalska Danuta, Kozoświst Żaneta, Matczak Magda, Mochniak Dorota, Owsiak Aleksandra, Papież Elżbieta, Paradnia Agata, Pawłuszko Tomasz, Piwowarczyk Justyna, Posyniak Mateusz, Raczkowski Jacek, Ruciński Łukasz, Sadłoń Wojciech, Serwadczak Małgorzata, Stankiewicz Katarzyna, Szporka Bartłomiej, Wojtycza Katarzyna, Wyrodek Katarzyna, Załugowicz Sylwia

 

2006

klasa III A

Bachryj Agata, Baszak Monika, Borończyk Ryszard, Brodziak Agata, Brzezińska Joanna, Chruścicki Maciej, Fedorowicz Barbara, Galar Bartosz, Jabłoński Mateusz, Jany Agata, Jaros Kamila, Józefczyk Ilona, Kinaszczuk Katarzyna, Koban Ada, Kruczek Agnieszka, Lenartowicz Monika, Marciniak Bartosz, Marynowski Krzysztof, Mianowana Karolina, Michułka Justyna, Rokoszak Katarzyna, Sierakowski Bartosz, Szewczuk Katarzyna, Szkudniewska Elżbieta, Szlosek Małgorzata, Tymków Klaudia, Wiśniewska Anita, Wolszon Alicja, Wyczawska Katarzyna

 

klasa III B

Bagińska Magdalena, Baran Kamil, Burba Michał, Bykowy Wiktor, Darowska Kamila, Fojtar Gabriela, Jakiemczuk Wioleta, Janowska Karolina, Jesri Diana, Jędrzejczyk Sandra, Kozłowska Patrycja, Kroczak Olimpia, Łyżwa Liwia, Mazur Aleksandra, Nowicka Bianka, Otwinowski Kamil, Pawulich Katarzyna, Piotrowska Magdalena, Procyszyn Marta, Sawka Dominika, Skwarek Izabela, Szczodrowska Aleksandra, Teneta Marta, Wirga Anita, Zubrzycka Marta

 

klasa III C

Bartol Anna, Borkowski Grzegorz, Buryło Krzysztof, Cios Iwona, Gałka Mateusz, Goruk Sylwia, Jermark Grzegorz, Kędra Katarzyna, Knych Łukasz, Kononowicz Michał, Kuczora Krzysztof, Kurtyka Robert, Musiał Krystian, Najda Krzysztof, Piróg Mateusz, Plewa Krzysztof, Puszczewicz Oskar, Retman Sandra, Rosiński Andrzej, Rowiński Wojciech, Ruciński Grzegorz, Szała Bartosz, Szczygielski Sebastian, Szostak Marcin, Szuba Marcin, Wełpa Michał, Wysoka Anna, Walasek Tomasz, Zajączkowski Maciej

 

klasa III D

Bednarz Edissa, Bednarz Marta, Bronik Dagmara, Chromik Anita, Czepielewska Justyna, Dembińska Agata, Jabczyk Adam, Jackowiak Piotr, Kempczyńska Marta, Kendzia Małgorzata, Kocaba Joanna, Korzus Tomasz, Kucyniak Natalia, Masur Krystian, Moriak Anna, Naróg Michał, Niegel Aleksandra, Niemczyk Jarosław, Nowańska Kamila, Olchowy Malwina, Pakuła Michalina, Paluch Magdalena, Paranycz Justyna, Pawlita Paweł, Procajło Monika, Pura Małgorzata, Różańska Agnieszka, Sadowińska Aneta, Semeniuk Damian, Siek Maciej, Smuga Maciej, Smutniak Iwona, Sokal Monika, Statkiewicz Agata, Woszczyn Mateusz, Zając Aleksandra

 

2007

klasa III A

Barańska Ewa, Bednarska Marta, Chamot Agnieszka, Galant Agnieszka, Jamróz Tomasz, Lis Małgorzata, Manjić Amelia, Mikołajczyk Kamila, Miksza Adriana, Paluch Renata, Pęzioł Monika, Preis Anna, Przybylski Maciej, Ptak Katarzyna, Rudyk Tomasz, Salij Mateusz, Sienkiewicz Olga, Staroń Agata, Swynarczuk Kamila, Świętalska Judyta, Wantuch Natalia, Wiśniewska Pamela, Zygosz Iwona

 

klasa III B

Bałkowiec Krzysztof, Baściuk Wioleta, Broda Anna, Buczarski Wojciech, Bułkowska Aleksandra, Charowska Justyna, Ciąglewicz Anna, Cupek Ewelina, Dudzik Paula, Fotek Anna, Haręża Justyna, Józefkiewicz Patrycja, Kołodyński Szymon, Krocz Magdalena, Kuklińska Agata, Mączko Jagoda, Misztal Michał, Niechaj Marta, Nowak Justyna, Nowicka Katarzyna, Nowotarska Katarzyna, Piotrkowski Piotr, Polańska Agnieszka, Puszczewicz Magdalena, Soboń Marianna, Stańczyk Kornelia, Strzelecka Judyta, Wacławik Magdalena, Walasek Katarzyna, Wysocka Aneta, Załugowicz Mariola

 

klasa III C

Barańska Kamila, Beń Mateusz, Budzowski Jakub, Bułkowska Dorota, Chamot Aleksander, Chrobak Mariusz, Cichecki Łukasz, Doroszko Krzysztof, Dworecki Bartosz, Gocka Emilia, Krawczyk Karolina, Kruk Bartosz, Kubiak Bartłomiej, Kustra Sebastian, Lorek Anna, Łęska Magdalena, Maziarz Łukasz, Mączka Anna, Mela Marcin, Milian Szymon, Mordal Paweł, Pastuszka Kamil, Posyniak Szymon, Sierakowski Mateusz, Smarsz Adam, Sokołowski Grzegorz, Wac Sandra, Wirga Nela, Wysoka Joanna, Zakrzewska Agnieszka

 

klasa III D

Bednarczyk Agnieszka, Bernacka Katarzyna, Drozd Ewa, Gabruk Aneta, Gazda Kamila, Gortych Katarzyna, Górska Joanna, Graczyk Katarzyna, Grocholski Mateusz, Grzeszczak Wojciech, Jureczka Angelika, Kamiński Michał, Kapera Katarzyna, Kowalska Kamila, Lenartowicz Mariola, Łukaszenia Paulina, Marciniak Marta, Palus Bartosz, Resiak Anna, Rodzińska Julia, Rutkowska Magdalena, Sikorska Katarzyna, Sinicki Paweł, Stachura Marta, Stempniak Łukasz, Szczeblowska Katarzyna, Szewczyk Dorota, Świstak Izabela, Uryga Wojciech, Wąsowska Sandra, Zachariasz Sylwia

 

klasa III E

Bednarz Mateusz, Cogiel Marcin, Dembiński Łukasz, Jaros Kamila, Jurek Michał, Kiekisz Andrzej, Kobylańska Roksana, Kość Roksana, Lach Marek, Lach Marta, Lewczak Ewelina, Madejski Jakub, Medyński Przemysław, Milczarek Adam, Nowak Sandra, Nowak Karol, Owsiak Martyna, Skóra Łukasz, Włodarczyk Marta, Wolny Robert, Zakrzewska Aneta, Żygadło Karolina

 

2008

klasa III A

Barczyszyn Patrycja, Bobowski Maciej, Buczkowska Martyna, Galus Alina, Garbaczewska Arleta, Hołyński Mateusz, Jakubowska Agnieszka, Kądziel Angelika, Kozłowska Magdalena, Kullanda Katarzyna, Mazgaj Ewelina, Ptak Joanna, Puszkiewicz Przemysław, Rączka Piotr, Rosiński Tomasz, Sobczak Justyna, Sobolewska Anna, Szwed Mateusz, Tatarek Katarzyna, Tereszkiewicz Dariusz, Tereszkiewicz Karolina Wierzbicka Katarzyna, Zatorska Elżbieta, Ziober Mateusz, Ziółkowska Aleksandra, Zubrzycka Aleksandra

 

klasa III B

Adamowska Anita, Balicki Michał, Cieślak Ewelina, Darłak Łukasz, Dobosz Dagmara, Gnap Agnieszka, Grabińska Jessika, Hip Paweł, Kostwicka Karolina, Krzciuk Paweł, Kułak Weronika, Maciążek Katarzyna, Małunowicz Elżbieta, Markiewicz Natalia, Maziarz Joanna, Michałków Agnieszka, Owczar Monika, Pachniowska Agnieszka, Ptak Agnieszka, Pustowar Agnieszka, Rosińska Hanna, Rosińska Sabina, Salak Alicja, Skalska Ewelina, Stefańska Martyna, Stopa Dorota, Szargut Anna, Szklarz Malwina, Szotek Ewa, Tomaszewska Marta, Witkowska Oliwia, Włodarczyk Monika, Wojciechowska Joanna, Wyrwas Anna

 

klasa III C

Cudak Maria, Doroszko Elżbieta, Drabik Dawid, Gorek Andrzej, Janeczek Stefan, Kuziemska Sabina, Leśkiewicz Kornelia, Literowicz Tomasz, Młodynia Paweł, Mudry Maciej, Obodziński Paweł, Pieczarka Mateusz, Pławiński Piotr, Skibiński Sebastian, Statkiewicz Artur, Tysier Katarzyna, Zachariasz Piotr, Zalewski Arkadiusz, Zamoroka Michał, Ziołek Tomasz

 

klasa III D

Antoszczyszyn Karolina, Bobrowski Stanisław, Dmytryszyn Joanna, Dudziński Maciej, Duraj Sandra, Falandys Rafał, Idzi Kamila, Jabłoński Michał, Kocaba Iwona, Krukowska Kamila, Meketiuk Grzegorz, Meller Wojciech, Nawrocka Agnieszka, Niemczyk Barbara, Oćwieja Sandra, Pabian Dorota, Pawlak Karolina, Pawliszyn Estera, Pencz Stela, Pocentek Anna, Ring Katarzyna, Semeniuk Dariusz, Siciński Sebastian, Silarska Marzena, Skowronek Angelika, Sołtys Marta, Stanek Zuzanna, Stelmach Marta, Stopa Justyna

 

klasa III E

Badurowicz Joanna, Bednarczyk Sabina, Bednarska Dominika, Borkowska Monika, Borowiecka Marta, Borowska Bianka, Charłamow Aleksandra, Głowacka Dorota, Halama Maciej, Kliś Patrycja, Krztoń Dagmara, Lossy Ewelina, Maciaszek Ewelina, Nowak Lucyna, Olszewska Kamila, Puszczewicz Bartosz, Saliński Mateusz, Siwek Anna, Suski Michał, Telecki Wojciech, Tesarewicz Diana, Tesarowicz Monika, Weis Krystian

 

2009

klasa III A

Andrzejewska Paulina, Bartczak Zuzanna, Brzezińska Aleksandra, Burnat Marta, Chomiak Ewelina, Gogół Paulina, Gronowska Karolina, Hraca Angelina, Kempińska Katarzyna, Kotyla Łukasz, Kowalkowska Katarzyna, Kuczora Marta, Łozińska Emilia, Marciniak Marta, Nasiek Andrzej, Pakuła Patrycja, Rzepiak Katarzyna, Silarski Maciej, Smuga Michał, Sprawka Aleksandra, Starzyk Aneta, Surmińska Alicja, Szczepaniak Marlena, Szczęsny Szymon, Szlosek Adam, Tomczak Mateusz, Wolszon Martyna, Zalewski Mateusz, Załugowicz Justyna

 

klasa III B

Długosz Ewa, Galicka Małgorzata, Górzan Karol, Gromadzka Aleksandra, Jankowska Katarzyna, Jaworski Mateusz, Kajdzik Michalina, Kendzia Łukasz, Klein Remigiusz, Korycka Aleksandra, Kowalska Agnieszka, Krupa Sandra, Kubicka Paulina, Łuszcz Kamil, Maciejowska Anna, Majchrzyk Katarzyna, Migoń Sara, Mróz Iwona, Orłowska Aleksandra, Polaczek Paulina, Pysz Przemysław, Rada Karolina, Rogoziński Maciej, Rosińska Marta, Rosiński Maciej, Sękowska Ewelina, Skibiński Marek, Synowiec Izabela, Szczerbik Pamela, Szypowska Anna, Telego Jakub, Walczak Zuzanna, Wojas Jakub

 

klasa III C

Biernacka Patrycja, Bujak Ewa, Burek Justyna, Choroszewska Marta, Dyda Małgorzata, Golemo Małgorzata, Komarnicki Krzysztof, Kuczora Tomasz, Łaskarzewski Marek, Miller Jacek, Piasecka Joanna, Przybyś Michał, Rogalski Maciej, Ruszała Anna, Siudak Justyna, Tadla Przemysław, Wajda Grażyna, Walczak Katarzyna, Wiktorowicz Alina, Zakrzewska Justyna, Zoldy Eunika

 

klasa III D

Augustyn Łukasz, Bancewicz Tomasz, Bielecka Gabriela, Bielecka Małgorzata, Bilicz Damian, Bojko Aleksandra, Bonia Sabina, Budzowski Maciej, Dombrowa Angelika, Dziura Justyna, Girzycki Łukasz, Grucela Ewa, Grzeszczak Michał, Herman Aleksandra, Knera Tomasz, Kopiej Michał, Korycka Katarzyna, Kozera Karolina, Kucharski Marcin, Kuliczkowski Damian, Moszkowska Joanna, Mykita Agnieszka, Najda Katarzyna, Pawlita Monika, Pocheć Roksana, Starżyk Tadeusz, Stręg Agata, Styrna Elżbieta, Sulikowski Maciej, Ślifierz Paulina, Toczek Magdalena, Tworzydło Agnieszka, Wac Kamila, Winnicki Bartosz, Witek Karolina, Wiśniewski Artur, Woszczyk Marcin, Wójcik Aleksandra, Wystrach Agnieszka, Zaborniak Magdalena

 

2010

klasa III A

Andruszków Adrian, Bąk Mariusz, Bombrych Adriana, Chłoniewski Michał, Ciesielska Małgorzata, Cogiel Małgorzata, Garbowska Agata, Głowacka Sabina, Gruca Justyna, Gulczyński Rafał, Iwanowiec Marta, Jaskuła Klaudia, Jędrusiak Barbara, Kafel Justyna, Kiecak Miłosz, Kopiej Alicja, Molęda Łukasz, Paruch Przemysław, Piotrowicz Adam, Piotrowska Katarzyna, Polak Marta, Puchacz Kamila, Rodzik Malwina, Sawicki Wojciech, Serafin Paulina, Sobieraj Pamela, Staszyńska Paulina, Suska Agnieszka, Szyndrowska Patrycja, Tymków Justyna, Wierzbicki Adrian, Szyszkowska Elżbieta, Zakrzewska Aleksandra, Zuzek Adrian

 

klasa III B

Balicka Magdalena, Bałabuch Mateusz, Bider Anita, Bielak Paula, Dominik Adriana, Galicka Paula, Habrych Oliwia, Jarosz Maciej, Jaworska Patrycja, Junik Anna, Kamiński Damian, Kotowicz Agata, Krzciuk Tomasz, Kuczaj Ilona, Litarowicz Joanna, Lityński Michał, Łukasiewicz Maciej, Mazurkiewicz Malwina, Nowak Aneta, Parobecka Karolina, Pasternak Adrian, Sawicki Kamil, Skrzypek Karol, Sokal Maja, Szeniszewski Krzysztof, Walasek Kamila, Walenta Łukasz, Widera Paweł

 

klasa III C

Jarmoszka Krystian, Kozioł Gustaw, Krempińska Katarzyna, Lipowicz Karolina, Marciniak Natalia, Pietras Daria, Piotrowski Paweł, Puchała Olga, Serwadczak Jarosław, Skóra Katarzyna, Sobota Dawid, Sochacki Bartosz, Staworowski Krzysztof, Tulin Grzegorz, Turzański Jakub, Watras Wojciech, Zięba Iwona

 

klasa III D

Balsam Mateusz, Bąkowska Malwina, Bendzera Martyna, Bober Magdalena, Chruszczewska Agnieszka, Drozd Damian, Florczuk Sylwia, Gródecka Monika, Jakubek Aleksandra, Kaliszuk Mateusz, Kamińska Aneta, Kopiej Malwina, Kucek Katarzyna, Łukiewicz Łukasz, Maniakowska Kamila, Nowicki Wojciech, Picher Aleksandra, Plizga Paulina, Podgajny Marek, Romanowicz Olivia, Salij Błażej, Salińska Monika, Silarski Dawid, Smutniak Joanna, Stachura Katarzyna, Wieluchowski Kacper, Wojnarowska Kamila, Zacierka Edyta, Zadwórny Kamil, Ziober Małgorzata, Ostrzuszka Katarzyna

 

klasa III E

Abel Justyna, Bielecka Paulina, Chojnacka Katarzyna, Derega Marek, Drozd Dorota, Falkowicz Justyna, Florczak Patrycja, Horęzga Daria, Jarosławska Marta, Jarosz Malwina, Jarosz Filip, Kaczmarek Patrycja, Kazanecka Marta, Kogut Anna, Kukurowska Izabela, Kwiatkowski Mariusz, Lechwar Justyna, Łęczyński Krystian, Mazurkiewicz Magdalena, Młynarska Paulina, Pijanowska Anna, Pitera Aleksandra, Rabiega Aleksandra, Rosińska Ewa, Serafin Lucyna, Śliwa Agnieszka, Wójcik Adrian

 

2011

klasa III A

Bajurko Michał, Dżul Kamila, Jankowska Justyna, K1imecka Katarzyna, Kozimor Robert, Koźlenia Dawid, Kubiak Tomasz, Mesjasz Klaudia, Olewniczak Iwo, Olszewski Łukasz, Patrzałek Agnieszka, Popowska Magdalena, Przybylska Marta, Słowikowska Aleksandra, Sobyra Ewa, Stelmach Wojciech, Swynarczuk Agnieszka, Szała Magda, Teklińska Aleksandra, Walków Dawid, Wechman Paulina, Widera Michał, Wójcik Michał, Ziółkowska Anna, Żuczkowska Joanna

 

klasa III B

Blizna Dominika, Bugryn Tomasz, Burzyński Marcin, Husak Agnieszka, Iwanowiec Marcin, Jędrysiak Karolina, Kutkowska Bożena, Kobiałka Kinga, Kobusiński Filip, Kotowicz Beata, Kozicki Mateusz, Krajewska Małgorzata, Kuczaj Ewelina, Kuklińska Martyna, Lis Patryk, Maciaś Ewelina, Michalska Aleksandra, Muszyńska Jesica, Pilarz Maciej, Przepiórka Anna, Rokitnicka Jessica, Skwarek Kamila, Sokół Natalia, Strzelecki Jakub, Stanisławska Karina, Wysoka Sylwia, Zachęba Aleksandra

 

klasa III C

Baściuk Agnieszka, Borysewicz Paweł, Czechonin Marta, Dolińska Justyna, Huk Ewa, Kaleta Dawid, Kapela Kajetan, Kozłowski Kamil, Kozoświst Grzegorz, Lejczak Bartosz, Niżyński Aleksander, Osmólska Ewa, Posyniak Kacper, Szymula Grzegorz, Wojciechowska Maja, Zakrzewska Katarzyna, Zygmanowski Piotr

 

klasa III D

Bardega Wiktor, Borowski Filip, Chamot Natalia, Dobek Natalia, Drozd Katarzyna, Gacek Alina, Honorowicz Dorota, Jermak Bartłomiej, Kapela Grzegorz, Kasperek Paulina, Kochanowska Katarzyna, Koliweszka Elzbieta, Kościelniak Paulina, Kotrys Angelika, Kowalczyk Anna, Kuczora Mariusz, Kulczycka Malwina, Madej Roksana, Michalak Damian, Mikołajczyk Ewelina, Ożga Wojciech, Silarski Dawid, Szpaczyńska Magdalena, Szumlakowski Zbigniew, Tracz Beata, Włodek Mateusz, Zadurowicz Karolina, Zajączkowski Marcin

 

klasa III E

Andraszak Henryk, Borkowski Wojciech, Bzdęga Monika, Chmielewska Diana, Czerniawska Patrycja, Dudzic Katarzyna, Gużda Dawid, Ignatowicz Justyna, Janowska Kamila, Kajdzik Elżbieta, Korczyńska Monika, Kurpiel Beata, Kurpiel Ewa, Lasota Anna, Leśniański Kamil, Litarowicz Dominika, Łęska Zuzanna, Łukasiewicz Karolina, Łukaszenia Łukasz, Łuszcz Marcelina, Maiwald Paulina, Możdżeń Anna, Nalewaj Agata, Osękowski Kamil, Przewoźna Justyna, Resiak Paulina, Ruszel Katarzyna, Rychter Daria, Tarczyńska Angelika, Wielgus Katarzyna

 

2012

klasa III A 

Adamczyk Agata, Bańkowska Karolina, Baranowski Maciej, Bulic Weronika, Dobrowolska Aleksandra, Grzywniak Ewelina, Janeczek Natalia, Krawiec Agata, Krzeczkowska Adriana, Lemieszewski Maciej, Matyjaszczyk Agnieszka, Młynarczyk Miriam, Mruk Malwina, Siomka Wioleta, Skwarczyński Łukasz, Sławska Jolanta, Tysier Alicja, Wieleba Paweł, Wionczek Radosław, Wirga Paulina, Załugowicz Agnieszka, Żelazowska Małgorzata

 

klasa III B

Bajurko Angelika, Baranowska Marta, Bielecka Magda,  Bubak Małgorzata, Dembińska Ilona, Gąsiorek Agnieszka, Gierus Malwina, Gołębiewska Adriana, Hodór Małgorzata, Góral Adam, Juźków Kamila, Kaniowska Magdalena, Krawiec Katarzyna, Łukowski Adrian, Ostrowska Katarzyna, Paluch Karolina, Serafin Maciej, Sidorowicz Sławomir, Szpak Paulina, Szymański Daniel, Tomczak Natalia, Walkowicz Hanna, Winnicka Karolina, Woźniak Paulina

 

klasa III C 

Antochów Karolina, Bednarek Aleksandra, Buczyńska Martyna, Galicka Sylwia, Krawczyk Dominika, Księżnik Ewelina, Kuśmierzak Dorota, Paluch Agnieszka, Pławińska Justyna, Płoskonka Patrycja, Róża Martyna, Różanowska Elżbieta, Rutowicz Patrycja, Rzońca Kamila, Sałatkiewicz Karolina, Sicińska Weronika, Sienkiewicz Paulina, Solska Jowita, Ubowska Jolanta, Zdebski Damian, Zdunek Karolina

 

klasa III D

Bogus Weronika, Bułdak Marta, Bułkowski Mikołaj, Chojnacka Anita, Czarnecka Sandra, Gabruk Małgorzata, Gorazdowski Patryk, Hutowski Michał, Kiekisz Ewelina, Krawiec Krzysztof, Kuś Szymon, Lubaszczuk Mateusz, Mruklik Aleksandra, Nowicka Julia, Paciorek Karolina, Panek Radosław, Piasecka Dominika, Początek Maciej, Rudzka Marta, Sierakowski Dominik, Szwak Alicja, Tomczyk Ewelina, Urbańska Ewelina, Wieleba Paweł

 

2013

klasa III A 

Binek Michał, Chmielewska Roksana, Gadecka Agata, Iwasyszyn Katarzyna, Karaś Aleksandra, Kądziel Weronika, Kiraga Paulina, Kotwica Karolina, Kusowski Marek, Łużna Edyta, Marków Ilona, Matuszczyk Emilia, Michalska Aldona, Pasternak Magdalena, Piętka Magdalena, Rosińska Angelika, Rosińska Estera, Stożek Katarzyna, Szczepaniak Natalia, Szostak Monika, Szulc Anna, Świącik Adam, Wiecha Katarzyna, Wieczorek Kornelia, Wolska Gabriela, Wszołek Marcin, Zakrzewska Justyna

 

klasa III B

Bednarczyk Brygida, Bernacka Magdalena, Czeredrecki Mateusz, Dzierżypolska Natalia, Fedorowicz Justyna, Konopko Adrian, Kowalczyk Marcin, Kowalska Ewelina, Maciocha Dominik, Malewicka Katarzyna, Nowotarski Mateusz, Płociniczak Marta, Polak Agata, Ptak Bartłomiej, Sanetra Marta, Sanetra Monika, Sarzyniak Katarzyna, Skrzypczak Damian, Stachera Kacper, Strzelczyk Paulina, Suluk Paulina, Szczupakowska Joanna, Wawrynek Katarzyna

 

klasa III C 

Bar Katarzyna, Błasiak Adrian, Hernas Patryk, Jabłoński Paweł, Jabłoński Tomasz, Jermak Tomasz, Krupa Malwina, Kuziemska Sylwia, Łabińska Iwona, Łuczak Szymon, Machaj Sebastian, Matkowski Przemysław, Malinowski Grzegorz, Michalak Agnieszka, Peca Justyna, Przybylska Aleksandra, Siwiecki Grzegorz, Studnicki Adam, Surdel Kamil, Teneta Adrian, Wójcik Kamil, Zawiślak Paweł, Zięba Robert

 

klasa III D

Chorążyczewska Natalia, Czyżycka Joanna, Dorociak Maciej, Drozd Sylwia, Dubińska Marlena, Dziubek Karolina, Głowacki Michał, Grablewska Marta, Grzeszczak Piotr, Jankowska Weronika, Jędrysiak Paulina, Jurkiewicz Jagoda, Karasiewicz Renata, Kotara Kamil, Kowalczyk Katarzyna, Kowalczyk Małgorzata, Lichtański Mateusz, Listowska Dominika, Łysanowicz Marcin, Mykita Łukasz, Niedopytalski Paweł, Piechowiak Kaja, Podstawka Mariusz, Rączka Anna, Rychter Michał, Schwarz Patryk, Skrabanek Justyna, Skrobich Damian, Szczotka Dominika, Topór Agnieszka

 

 2014

klasa III A

Derewlana Agnieszka, Drzewiecka Marlena, Dwojak Magdalena, Gąsior Michał, Grabska Marcela, Gwiżdż Aleksandra, Kiefer Klaudia, Kołodziejczyk Patrycja, Kołodziejski Kamil, Komarzyńska Justyna, Kruk Magdalena, Kuliczkowska Justyna, Lorenc Anna, Łęczyńska Ewelina, Maciocha Kinga, Maryszczak Agnieszka, Maryszczak Sylwia, Ostrowska Ilona, Pęcherska Aleksandra, Pęcherska Kamila, Procyszyn Patryk, Puchelak Alicja, Rabczewski Tomasz, Rudyk Agata, Rzeszut Piotr, Skrzyniarz Natalia, Szkoda Katarzyna, Tesarowicz Karolina, Wcisło Natalia, Wierzbicki Cezary, Wojtkowska Krystyna, Wystrach Beata

 

klasa III B

Dudzik Sylwia, Gąsiorowska Natalia, Gnap Joanna, Górniak Ireneusz, Hnat Bartosz, Homa Patryk, Janas Kamil, Komarnicka Natalia, Korjat Łukasz, Kretus Emilia, Mazurkiewicz Edyta, Opioła Joanna, Piwoda Izabela, Stochnij Paulina, Tomaszewska Jowita, Węgrzynowska Natalia

 

klasa III C 

Bułkowski Dawid, Curzytek Kamil, Czekalska Sylwia, Dzianach Magdalena, Frajd Aleksandra, Górka Alicja, Imiłowska Angelina, Koksanowicz Magdalena, Koladyńska Małgorzata, Kuboń Grzegorz, Laskowski Dawid, Lemiec Kamil, Łakomy Rafał, Marszałek Kamila, Maruszczak Patryk, Oleszczuk Joanna, Paruch Maciej, Serwadczak Tomasz, Skrzypczyńska Aleksandra, Soroka Łukasz, Staworowski Wojciech, Stępień Martyna, Suzanowicz Piotr, Szyczewska Joanna, Tokarczyk Konrad, Wojnarowska Maria, Zieliński Piotr

 

klasa III D

Bielańczyk Marta, Bielecka Agnieszka, Bogacki Jakub, Bujakiewicz Maciej, Chołoniewska Agata, Drozd Norbert, Fedorowicz Marcin, Homaniec Julia, Kiesińska Katarzyna, Kilimiak Magda, Maciejowski Mateusz, Makuszyński Piotr, Mietła Klaudia, Niewczas Joanna, Pater Katarzyna, Pławiak Honorata, Rudyk Angelika, Skorupińska Justyna, Tomalska Anna, Zakowicz Radosław, Saczkowski Adrian, Raczkowska Ewelina

 

klasa III E

Bednarek Konrad, Bogdan Angelika, Burzyńska Angelika, Chatys Adrian, Chojnacka Pamela, Herman Natalia, Jaskuła Sonia, Kazikowska Katarzyna, Kohnke Malwina, Koza Iza, Lechowicz Martyna, Maciocha Wojciech, Miga Estera, Niedowóz Angelika, Obodzińska Patrycja, Piszczak Michał, Radka Żaneta, Sidorowicz Patryk, Skibińska Agnieszka, Stankiewicz Patrycja, Stala Michał, Strąk Samanta, Techmański Marcin, Tenyszyn Magda, Tokarczyk Natalia, Wawrzków Emilia, Wechman Karolina, Wojas Marcin