Get Adobe Flash player

BIP LO2Brzeg

grafika filmowa 1 thumbGrafika filmowa

W piątek 8 czerwca mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kolejnych warsztatach z cyklu zajęć na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Tym razem zostały przybliżone nam tajniki grafiki filmowej przez pana Arkadiusza Wojnarowskiego -polskiego aktora, producenta i dystrybutora. Tradycyjnie wykład był przeprowadzony w sposób interesujący i przystępny dla uczniów. Nawet osoby niezaznajomione z grafiką były zaangażowane i zaciekawione. Nasza szkoła planuje podpisać porozumienie z Uniwersytetem SWPS we wrześniu. Bardzo się z tego cieszymy, gdyż zaowocuje to jeszcze większą liczbą zajęć dla naszych uczniów. Po warsztatach czekało na nas bliższe spotkanie ze sztuką współczesną. Udaliśmy się do Pawilonu Czterech Kopuł, gdzie znajduje się oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu. Zaznajomiliśmy się z takimi wystawami jak „Socrealizm”, „Pamięć wojny”, „Między abstrakcją a metaforą”, „Odrębne światy” (moja ulubiona) oraz z wieloma innymi. W imieniu grupy pozwolę sobie ocenić wycieczkę jako udaną i przyjemną. Dziękuję również paniom Marzenie Górskiej i Iwonie Pasierskiej, które zaopiekowały się naszą grupą.

Nadia Car

grafika filmowa 1

grafika filmowa 2

grafika filmowa 3

grafika filmowa 4

grafika filmowa 5

Najlepsi uczniowie 2019

Brązowa tarcza

2019 brazowa tarcza

Szkoła z klasą

certyfikat szkola z klasa midi

Wiarygodna Szkoła

  • Wiarygodna_szkola
  • Wiarygodna_szkola

Kalendarz wydarzeń

sierpień 2019
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Wyszukiwarka

Wspierają nas

Aktualnie odwiedzający:

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.

Wspieramy