rodacy bohaterom 2019 thumbRodacy Bohaterom

II LO oficjalnym koordynatorem akcji- Rodacy Bohaterom 2018/2019 Odra-Niemen.
Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przyłączyli się do naszej corocznej akcji Rodacy Bohaterom, organizowanej w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Odra-Niemen.

Pełniąc funkcję koordynatora zebraliśmy w tym roku jeszcze więcej artykułów- rekordową ilość paczek zawdzięczamy wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, oraz mieszkańcom Brzegu, którzy przyłączyli się do zbiórki.

Serdecznie dziękujemy: GZS w Skarbimierzu- Osiedle, I LO w Brzegu, ZSE w Brzegu, PSM I st. w Brzegu - ich dyrekcjom, nauczycielom nadzorującym zbiórkę, uczniom i ich rodzicom. Nie zapominamy również o naszych uczniach, którzy bez wyjątku przyłączyli się do akcji.
Dziękujemy Emilii, Julii, Maćkowi i Karolowi z klasy 1a, całej klasie 1b, Paulinie, Patrykowi, Dawidowi, Szymonowi, Wiktorii, Karolinie i Oli z 3a za pomoc przy pakowaniu darów. Poniżej kilka pamiątkowych zdjęć z tegorocznej akcji.
Wszystkim, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat akcji Rodacy Bohaterom podajemy link oficjalnej strony Odry-Niemen, na której znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne informacje, jak i dane kontaktowe z naszą placówką i naszym koordynatorem. Zapraszamy na: www.rodacybohaterom.pl oraz na stronę Stowarzyszenie Odra-Niemen Oddział Opolski

2019 brazowa tarcza

listopad 2019